КОНЦЕРТОТ „МОЈА ЉУБОВ“ ПРЕЗАКАЖАН ЗА 18.02.2019 (ПОНЕДЕЛНИК)

КОНЦЕРТОТ „МОЈА ЉУБОВ“ ПРЕЗАКАЖАН ЗА 18.02.2019 (ПОНЕДЕЛНИК)

Почитувани,

Концертот „Моја љубов“ ќе се одржи во понеделник, на 18 февруари, во 20 часот.

Македонската филхармонија уште еднаш изразува длабоко сочуство до семејствата на загинатите во трагичната сообраќајна несреќа што се случи синоќа. Слава им…